Priekinis automobilio stiklas yra pagamintas iš laminuoto (trisluoksnio) stiklo, liaudiškai vadinamo “tripleksu”. Laminuotas stiklas yra gaminamas iš 2 sluoksnių stiklo su tarp jų esančia plona 0,76 mm storio vinilo plėvelė (PVB – polivinilo butrajalas). Šios 3 dalys yra sujungiamos kartu, esant 130 C° temperatūrai ir 12 atmosferų slėgiui specialiame įrenginyje – autoklave. Visi kiti automobilių stiklai dažniausiai būna grūdinti.
Prieš pradedant stiklo remontą, labai svarbu tiksliai nustatyti trūkimo prigimtį, trūkimo užterštumo lygį bei stiklo skilimo tipą. Stiklo remontas atliekamas itin sekmingai, jeigu trūkimas yra „šviežias“ bei apsaugotas nuo purvo bei dregmės. Skilusio stiklo remontas – tai kruopštumo bei atidumo reikalaujantis stiklo meistro darbas. Skirtingiems stiklo skilimo tipams naudojami skirtingi stiklo skilimo remonto įrankiai bei medžiagos.
Grūdintas stiklas gaminamas visiškai kitokia technologija – t.y. viengubas stiklas, kuris technologinio proceso metu yra įkaitinamas iki 750 C° temperatūros, po to staigiai atvėsinamas, ko pasekoje skirtinguose stiklo sluoksniuose susidaro vidiniai įtempimai. Taip apdorotas stiklas yra iki 10 kartų stipresnis, nei tokio pat storio negrūdintas. Jis neskyla į aštrias šukes, o sutrupa į begalę mažyčių, kelių milimetrų dydžio stiklo gabaliukų, kurie nėra tokie pavojingi vairuotojui ir keleiviams. Pagal Europinius E43 standartus, 5*5 cm stiklo plote turi būti mažiausiai 40 ir daugiausiai 400 sudaužyto stiklo gabalėlių.