• Pradžia
  • Naujienos
    • Naujienos
    • Elektromobiliai
    • Įdomu
    • Motociklai
    • Nauji automobiliai
    • Sportas
  • Patarimai
    • Patarimai
    • Automobilių priežiūra
    • Remontas
    • Specialistas pataria
    • Verta sužinoti
  • Straipsniai
    • Straipsniai
    • Padangos, ratlankiai
    • Automobiliai, nuoma
    • Automobilio remontas
    • Automobilių dalys, įranga
    • Priežiūra, komfortas, paslaugos
  • Video
  • Partnerio turinys
Facebook
YouTube
Reklama
Susisiekime
Automedia.lt Automedia.lt
  • Pradžia
  • Naujienos
    • Naujienos
    • Elektromobiliai
    • Įdomu
    • Motociklai
    • Nauji automobiliai
    • Sportas
  • Patarimai
    • Patarimai
    • Automobilių priežiūra
    • Remontas
    • Specialistas pataria
    • Verta sužinoti
  • Straipsniai
    • Straipsniai
    • Padangos, ratlankiai
    • Automobiliai, nuoma
    • Automobilio remontas
    • Automobilių dalys, įranga
    • Priežiūra, komfortas, paslaugos
  • Video
  • Partnerio turinys

„Press Rally 2020“ leis iš arti išvysti gražiausius Aukštaitijos kampelius

Prasidėjo registracija į 2020-ųjų „Press Rally“, kuris vyks birželio 26-27 dienomis benzingalvių giriamose ir pamėgtose Aukštaitijos apylinkėse. Davus startą Alantoje, finišas lauks Molėtuose, o per dvi ralio dienas jo dalyviai gerai susipažins ne tik su šių dviejų vietovių, bet ir Utenos bei Anykščių keliais bei kraštais.

„Kasmet pabrėžiame, kad „Press Rally“ yra nuo pat 1996-ųjų vienas ilgiausiai be pertraukų organizuojamų automobilių sporto renginių. Ir nors šie metai išskirtiniai visam pasauliui dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino, atšaukti ralio nė negalvojome, tik svarstėme, kaip jį organizuoti išlaikant tradicijas ir saugiai“, – pabrėžė Lietuvos žurnalistų autoklubo, organizuojančio ralį, prezidentas Valdas Valiukevičius.

Tai, kad „Press Rally“ yra itin laukiamas, liudija ir nuoširdi renginio partnerių bičiulystė. Arūnas Kiaušas, padangų gamybos ir saugumo inovacijų lyderio „Continental“ eksporto vadovas regionui, prisipažino, kad ilgai svarstyti, ar prisijungia prie šio renginio, nereikėjo.

„Press Rally“ yra vienas unikaliausių automobilių sporto renginių pasaulyje, tinkamai subalansuotas ir autosporto meistrams, ir mėgėjams, leidžiantis savo jėgas išbandyti net ir tiems, kurie turi tik paprastą kasdienį automobilį. Tad šiemet nekantriai laukėme žinių apie renginį ir be ilgų svarstymų tapome jo dalimi“, – kalbėjo jis.

Svarbiausia – saugumas

Kadangi Lietuvoje vis pratęsiamas karantinas, o konkrečios datos, kada jis baigsis, nėra, „Press Rally“ organizatoriai nusprendė užtikrinti kiek įmanoma didesnį visų jo dalyvių saugumą.

Pavyzdžiui, ralio bazėje, Alantos Technologijų ir verslo mokykloje, dalyvių lauks dezinfekavimo skystis rankoms, o trasų teisėjai bus apginkluoti apsauginėmis kaukėmis. Be to, nuspręsta, kad bus matuojama kiekvieno ralio dalyvių ekipažo nario temperatūra, o didžioji dalis ralio procedūrų, tokių kaip registracija, techninė administracija, bus vykdomos arba bekontakčiu būdu, arba išlaikant saugius atstumus tarp dalyvių.

„Dar nėra aišku, kokių taisyklių reikės laikytis birželio pabaigoje, kai ralis startuos, tačiau esame pasiruošę viskam. Pavyzdžiui, numatėme, kad ralio brifingas gali būti išklausytas naudojantis specialiomis programėlėmis dalyviams nė neišlipant iš automobilių, o jeigu reikės, netgi apdovanojimų diskoteką surengsime tokiu pat būdu“, – akcentavo V. Valiukevičius.

Tinkamas visiems

Kasmet dar „Žurnalistų raliu“ vadinamame renginyje prie starto linijos stoja itin skirtingi ekipažai, kuriems tenka varžytis dvejose įskaitose: sportinėje ir turistinėje. Sportinės įskaitos dalyviai rungiasi autodromuose, aikštelėse ir specialiose trasose, o turistinės įskaitos dalyviai keliauja po regioną ir atlieka galvą pasukti priverčiančias orientacines užduotis.

Tradiciškai „Press ralyje“ startuoja gausybė ne tik visos Lietuvos, bet ir aplinkinių šalių žiniasklaidos atstovų komandų. V. Valiukevičius džiaugėsi, kad šios tradicijos nereikės keisti ir šiemet, mat sienos su Latvija ir Estija jau atidarytos, tad ir šių šalių žurnalistai galės prisijungti prie kolegų Lietuvoje – užteks pateikti galiojantį žurnalisto pažymėjimą.

Žurnalistai iššūkių nesibaimina, todėl kasmet į ralį kviečiasi ir aukščiausio lygio autosporto meistrus. „Press Rally“, pabrėžė V. Valiukevičius, savo jėgas jau išbandė visas Lietuvos ralio elitas: Vaidotas Žala, Vytautas Švedas, Ramūnas Čapkauskas, Benediktas Vanagas, Deividas Jocius ir kiti. Drauge su žurnalistais startuojantys ralio svečiai dėl rezultatų rungiasi „Sport“ klasės įskaitoje, kurioje laukiami visi automobilių sporto entuziastai.

Kasmet startuoja ir tradicinis Istorinių automobilių ralis. Čia laukiamas būrys išskirtinės technikos puoselėtojų, kurių automobiliai traukia smalsuolių akį ir žada daugybę gerų istorijų. Senesnės nei 30 metų amžiaus specifinius originalumo reikalavimus atitinkančios technikos puoselėtojai šiemet Aukštaitijos apylinkėse keliaus turistinės įskaitos grupės maršrutais.

Iš viso „Press Rally“ laukiama apie 40 sportinių automobilių ir apie 30 istorinių bei turizmo įskaitos ekipažų. Pateikti registraciją į ralį galima čia: https://bit.ly/PressRally2020

Total
0
Shares
0
0
0
0
0
Kiti įrašai
Keanu Jensen
Skaityti

Nepaprasta „Formulės-1“ „Brawn GP“ ekipos kelionė

driftas
Skaityti

Gera žinia auto sporto mėgėjams – prasideda ir drifto sezonas!

„Aurum 1006 km lenktynėse“ pergalę šventė „Circle K – Lesta Racing Team“
Skaityti

„Aurum 1006 km lenktynėse“ pergalę šventė „Circle K – Lesta Racing Team“

„Aurum 1006 km lenktynėse“ daugėja favoritų. Kas laimės šiemet?
Skaityti

„Aurum 1006 km lenktynėse“ daugėja favoritų. Kas laimės šiemet?

Aurum 1006 km lenktynės
Skaityti

„Aurum 1006 km lenktynėse“ – jauniausia per visą jų istoriją komanda

Porsche 911 GT3
Skaityti

Giedrius Notkus su komanda į „Gintarinį pragarą“ sugrįš prie „Porsche“ vairo

Aurum lenktynės
Skaityti

„Aurum 1006 km lenktynių“ pristatymas sostinės Gedimino prospekte

ralis
Skaityti

Priešpaskutinę ralio dieną dalyviams teko plaukti per balas

ralis
Skaityti

Ketvirtoji Albanijos ralio diena: teko važiuoti taupant degalus

ralis
Skaityti

Penktoji ralio diena: pasirodo, lengvų dienų Albanijoje būna

žurnalistu ralis
Skaityti

Žurnalistų ralio rezultatus analizuojant: greiti ir greičiausi SUV

press raly
Skaityti

Pajūryje finišavo 27-asis „Press ralis“: po dviejų azarto kupinų dienų paaiškėjo greičiausi ekipažai

press ralis
Skaityti

Duotas startas „Press raliui“: į dvi dienas truksiančias lenktynes po Lietuvą leidosi 90 ekipažų

Press ralis
Skaityti

Po dviejų metų į Press ralį grįžta elektromobiliai

Lietuvos ralis
Skaityti

D. Butvilo ir R. Vaitkevičiaus ekipažo ralio sezonas: 3 startai – 3 pergalės

Ralis
Skaityti

Į Rokiškio apylinkes ralis šiemet sugrįš nauju vardu

rally cup Visaginas
Skaityti

„Rally Cup Visaginas“ sugrąžins tai, ko Lietuvos ralio gerbėjai laukė beveik dešimtmetį

Skaityti

„CFMOTO RACING TEAM“ tapo čempionais „Fenix“ ralyje

NAUJIENOS

Vairavimo žinių atnaujinimas

Privalomą vairavimo žinių atnaujinimą lietuviai laiko nereikalinga našta, ekspertai ragina verčiau daugiau dėmesio skirti vairuotojų informavimui

Naudoti automobiliai

Naudotų automobilių pardavėjai: didesnė atsiskaitymų grynaisiais kartelė augins šešėlį

Įkrovimo stotelės magistralė

Automagistralėje Kaunas-Vilnius – 2 naujos itin greito elektromobilių įkrovimo stotelės

Kelio ženklai

„Via Lietuva“ vairuotojus ragina keliuose stebėti šiuos ženklus: kokią informaciją jie pateikia

Via Lietuva

„Via Lietuva“ skelbia, kurie kritinės būklės tiltai bus sutvarkyti šiemet ir artimiausiais metais

Paspirtuko šalmas

Galva – jautri paspirtukininko vieta: kodėl šalmą dėvėti būtina

PATARIMAI

gyvūnai kelyje

Nemažėjant autoįvykių su laukiniais gyvūnais, aplinkosaugininkai primena važiuoti lėčiau

Automobilių pasaulio mitai: kaip tarp jų nepasiklysti

Sandėliavimas

Kodėl verta rinktis ekologiškus logistikos sprendimus?

Ar keisti alyvą?

Automobilio remontas gali atsieiti pigiau

Automobilių valytuvai

Kokiomis savybėmis pasižymi kokybiški automobilio valytuvai?

PARTNERIO TURINYS

Automobilis ir žiema – tai ne tik žieminės padangos

Lengvųjų automobilių padangų rinka

Į ką atsižvelgti renkantis žiemines padangas?

„CityBee“ turimų „Mini One“ automobilių skaičių didina beveik dvigubai

„CityBee“: 2017-aisiais Lietuvoje įvyko automobilių dalijimosi paslaugos lūžis

Kaip žinoti, kad metas naujam akumuliatoriui ir kaip išsirinkti patikimą?

STRAIPSNIAI

Savadarbis transportas: bet ko įregistruoti nepavyks

Greičiausi ir lėčiausi automobiliai

Prižiūrimas akumuliatorius tarnaus ilgiau

Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Mokslas apie teisingą pavarų perjungimą

Gerokai taupesni vilkikai: nauja vilkikų era – ne už kalnų

Padangos, ratlankiai
  • Padangų svarbiausi parametrai
    Svarbiausi padangų techniniai parametrai: į ką būtina atsižvelgti?
  • Žieminių padangų pasirinkimas
    Renkamės žiemines padangas: klaidos, kurių verčiau nekartoti
Automedia.lt Automedia.lt
Projektai:  statybajums.lt / manosveikata.lt / kelioniuklubas.lt / skaitome.lt / verslo.tv / seostraipsnis.lt / mokslozinios.lt / zvejosapnas.lt / protobokstai.lt / motinyste.lt
Partneriai:  autorentalis.lt

Įrašykite raktažodį ir spauskite Enter.