Keturių kanalų garso stiprintuvai – tinkamiausi aparatai automobilio garso sistemai tiekti sustiprintą signalą, todėl nenuostabu, kad jie vieni populiariausių ir tarp paprastų vartotojų, ir tarp profesionalų. Kita vertus, pastaruoju metu sparčiai pradėjo populiarėti ir dviejų kanalų stiprintuvai.
Dviejų kanalų stiprintuvus dažniausiai renkamasi dėl jų kainos. Dauguma vartotojų nesivaiko nepriekaištingos garso kokybės – jiems svarbiausia garso sistemą atsinaujinti per daug neišlaidaujant. O tam puikiausiai tinka dviejų kanalų stiprintuvai.
Dviejų kanalų garso stiprinimo įrenginio visiškai pakaks ir komponentinei garsiakalbių sistemai, ir bendraašiams garsiakalbiams. Nemažai automobilininkų šiuos stiprintuvus naudoja ir žemadažniams garsiakalbiams „prakalbinti“. Specialiai žemadažniams garsiakalbiams skirti stiprinimo aparatai brangesni nei dviejų kanalų vidutinės klasės modeliai. Taigi, dviejų kanalų garso stiprintuvai – optimalus pasirinkimas ir taupant pinigus, ir norint įsirengti gerą garso sistemą.
Renkantis garso stiprintuvus, reikia atkreipti dėmesį ir į jų techninius duomenis. Dažniausiai vartotojui rūpi, kokia yra aparato galia, nes manoma, kad kuo didesnė galia, tuo įrenginys geresnis. Iš tiesų, viskas priklauso nuo to, kaip ir su kokiomis kitomis garso sistemos dalimis jis bus naudojamas. Net ir pačių geriausių techninių duomenų įrenginys negalės veikti optimaliai, jeigu nebus parinktas pagal automobilio garso sistemos ypatumus.
Visų pirma, stiprintuvas turėtų būti suderintas su garsiakalbiais, nes į garsiakalbius perduodamas per galingas signalas gali juos paprasčiausiai sugadinti. O stiprinimo įrenginys, veikiantis gerokai mažesne galia nei vardinė (nominalioji), skambės kur kas prasčiau nei mažesnės galios modelis.
Kaip ir keturių kanalų stiprintuvai, dviejų kanalų aparatai dažniausiai turi visas pagrindines technologijas, atlieka visas svarbiausias funkcijas.